martedì 12 febbraio 2013

Zapisy do Polonijnej Szkoły Podstawowej w Veneto na rok szkolny 2013/14
Iscrizioni alla Scuola Polacca nel Veneto - anno scolastico 2013/14

Szanowni Państwo, 
w związku z terminami obowiązującymi nas przy zamawianiu nieodpłatnych podręczników dla naszych uczniów, uprzejmie informujemy, że zapisy na rok szkolny 2013/14 do Polonijnej Szkoły Podstawowej w Veneto rozpoczynamy w dniu 20 lutego 2013 r. Każdy, kto zapisze dziecko w terminie do 20 marca 2013 r. może liczyć na nieodpłatne podręczniki (pod warunkiem, że nasza Szkoła je otrzyma). Każdy kto zapisze dziecko w terminie późniejszym, będzie musiał sobie zakupić podręczniki we własnym zakresie.
Aby zapisać dziecko do szkoły należy wysłać mail na adres Sekretariatu Szkoły, z prośbą o przesłanie wniosku do wypełnienia. W mailu należy podać imię i nazwisko opiekuna lub rodzica, nr telefonu i adres mail - bez podanych informacji wnioski nie będą wysyłane.
Spotkanie informacyjne z rodzicami przyszłych uczniów odbędzie się w dniu 1 czerwca 2013 r. w siedzibie Polskiej Ludoteki Rodzinnej o godzinie 18.30.